Festijn Full bloom
Profiteer nu
2059 keer gelezen
Dit is het kaartje van de LIVE van Jolanda met de stempeltjes uit de set Buddy’s Party. Wat is het toch een veelzijdige stempel die je op allerlei manieren kunt gebruiken. Ons favoriete hondje zit heerlijk verstopt tussen alle hartjes uit de nieuwe slimline stempelset van Studio Light met hartjes. Ook de lijnen op de achtergrond zijn gestempeld met Buddy’s Party. De video kun je weer terugkijken hier onderaan deze blog.
Ook Daisy is met dezelfde stempel aan de slag gegaan en heeft LIVE laten zien hoe de maskeertechniek werkt. Zo kun je leuke groepjes maken met meerdere Buddy’s of andere elementen bij elkaar. De video van Dasiy kun je hier bekijken. Studio Light heeft sinds kort een nieuwe hele soepele maskeertape voor deze techniek. Deze video kun je {HIER} terugkijken.
Onderaan deze blog hebben we voor jullie alle gebruikte materialen op een rijtje gezet zodat je ze heel eenvoudig toe kunt voegen aan je winkelmandje.